Nasıl Ücretsiz Araç İlanı Verebilirim

Nasıl Ücretsiz Araç İlanı Verebilirim

Nasıl Ücretsiz Araç İlanı Verebilirim

Nasıl ücretsiz ilan verebilirim?

Sahip olduğunuz bir aracınız mı var? Bu aracı satmak mı istiyorsunuz? taksipazari.com olarak tamda bu işlemleriniz için en kolay ve en güvenilir imkanı sizlere sunuyoruz. Ücretsiz araç ilan sitesi olarak sitemiz üzerinden otomobil ilanı verebilir ve süresiz yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Günlük 100 binden fazla kullanıcının ziyaret ettiği taksizpazari.com otomobil ilanlarınızı satmak için en ideal ve en güvenilir adrestir. Şimdi burada ki linke tıklayarak hemen ücretsiz araç ilanı oluşturabilirsiniz.

İlanımı nasıl düzenleyebilirim

İlanlarınız 4- 6 saat arasında editörlerimizin kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yayına alınan ilanlarınızı istediğiniz zaman profil sayfanızı ziyaret ederek düzenleyebilir ve satışını yaptıktan sonra satıldı butonuna tıklayarak yayından alabilirsiniz.

Araç ilanında yapacağınız düzenlemeler sonrası yeniden kontrolümüzden geçeceğini ve 4 – 6 saat içinde yayına alınacağını lütfen unutmayınız.

Taksipazari.com olarak keyifli satışlar dileriz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler

Yeni Yazılar

Neden Taksi Pazarı?

Taksipazari.com olarak araç alım satım işlemlerinizi kolay ve güvenli hale getirmeye çalışıyoruz. Sizde araçlarınızı taksipazarı.com’da güvenli ve sıfır risk sistemi ile satışla sunabilirsiniz.

Taksi-pazri-logo
Copyright © 2021 Taksi Pazarı.